Centrum likwidacji szkód Szczecin

Centrum Likwidacji Szkód

centrumlinka

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum likwidacji szkód Szczecin, w którym zajmujemy się kompleksową opieką powypadkową. Odpowiadamy za pełną likwidację szkody w Państwa pojeździe – od zgłoszenia, przez wszelkie formalności, aż po naprawę uszkodzonego pojazdu. Zarówno nowym, jak i stałym Klientom proponujemy nowość! Przekazujemy Państwo pojazd zastępczy na cały okres naprawy całkowicie za darmo! Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne jest dochodzenie odszkodowania z OC sprawcy, dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty Lex Auto CLS wszystkich zainteresowanych!

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania

Ponadto pomagamy w mozolnych, długotrwałych i często problematycznych czynnościach związanych z dochodzeniem odszkodowania w zakresie naprawy auta! Przypominamy – oferujemy bezpłatny pojazd zastępczy na cały czas trwania prac naprawczych! Oferujemy Państwu pomoc w dochodzeniu odszkodowaniapo kolizjach. Zapewniamy wsparcie profesjonalnego pełnomocnika, który na podstawie aktualnych przepisów pomoże w legalnym i szybkim odzyskaniu należności. Wesprzemy w dokładnym przeanalizowaniu sprawy oraz pomożemy w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Przypilnujemy również ustawowych terminów postępowania. Po naszej stronie leży także prowadzenie negocjacji z zakładem ubezpieczeń.

Jak postąpić po kolizji?

Choć nie życzymy kolizji nikomu z Państwa, tak niestety doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ilość wypadków na polskich drogach wciąż jest wysoka. Statystyki wypadków samochodowych z roku na rok się poprawiają, mimo tego każda pojedyncza kolizja niesie za sobą nieprzyjemności. Wiążą się one z dużym stresem, niejednokrotnie złym samopoczuciem oraz przerażeniem. Warto więc pomóc sobie chociaż w jednym aspekcie i zawczasu dowiedzieć się jak należy postąpić po kolizji.

Podpowiadamy – przede wszystkim trzeba poprosić o dokumenty osoby będące uczestnikami oraz świadkami zdarzenia, a także uzyskać dowód rejestracyjny drugiej strony. Następnie należy uzyskać dane towarzystwa ubezpieczeniowego, numer polisy oraz oświadczenie sprawcy kolizji. To niezwykle istotny dokument znacznie ułatwiający późniejsze załatwianie spraw formalnych. Ostatnim – choć nie zawsze koniecznym krokiem – jest wezwanie policji. Kiedy dzwonimy pod numer alarmowy? Zawsze wtedy, kiedy któryś z uczestników zdarzenia poniósł obrażenia lub kiedy uczestnicy kolizji odmówią współpracy i wymiany danych.