Bezpłatny pojazd zastępczy Szczecin

Auto z OC sprawcy

auto z oc
 

Jeżeli Państwa pojazd został uszkodzony w wyniku kolizji lub innego zdarzenia drogowego – na czas likwidacji szkody przysługuje Państwu bezpłatny pojazd zastępczy Szczecin. Wszystkie koszty z nim związane pokrywane są z OC sprawcy. W naszej wypożyczalni wynajmują Państwo pojazd bez limitu kilometrów oraz kaucji zwrotnej, odbiór samochodu następuje w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie. Auto użytkują Państwo bezpłatnie do czasu zakończenia naprawy w przypadku szkody częściowej lub do dnia wypłaty odszkodowania na konto – w sytuacji szkody całkowitej. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszymi specjalistami. W ramach działalności naszej firmy prowadzimy również wynajem długoterminowy aut w Szczecinie dla osób prywatnych i biznesowych.

Zwrot kosztów za wynajem auta

Po podpisaniu odpowiedniego upoważnienia nasza firma dochodzi w Państwa imieniu zwrotu kosztów za wynajem auta. W ten sposób oszczędzają Państwo swój cenny czas i nie angażują się w bezpośredni kontakt z ubezpieczalnią sprawcy zdarzania. To niezwykle istotne, szczególnie po kolizji, która niejednokrotnie wiąże się z niemałym stresem, koniecznością załatwiania innych formalności, a także indywidualnym planem dochodzenia do zdrowia. Proszę pamiętać, że ubezpieczyciel nie może narzucać konkretnej wypożyczalni, stawek za wynajem ani limitu kilometrów na dobę – o wszystkich tych parametrach decydują Państwo sami.

Wynajem aut z OC sprawcy

Zapraszamy do wynajmu aut z OC sprawcy. Pomożemy Państwu w uzupełnieniu niezbędnej dokumentacji, a także bezgotówkowym rozliczeniu się z ubezpieczycielem kierowcy odpowiadającego za stłuczkę. Przejmujemy na siebie wszystko, czym tylko prawnie możemy się zająć, aby wypożyczenie samochodu z OC sprawcy w Szczecinie przebiegło szybko i bezproblemowo. Po odebraniu auta mogą Państwo liczyć także na nasze wsparcie techniczne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jeśli nie są Państwo pewni, czy spełniają kryteria pozwalające na darmowe korzystanie z pojazdu, to zapraszamy do kontaktu. U nas dowiedzą się Państwo, kiedy przysługuje auta, jak długo można je wynajmować oraz spośród jakich pojazdów można wybrać auto zastępcze z OC.

Kiedy można starać się o wypożyczenie auta zastępczego z OC sprawcy?

Pierwszym i niepodważalnym warunkiem jest posiadanie ubezpieczenia pojazdu – tylko w takim przypadku można liczyć na wypożyczenie auta zastępczego z OC sprawcy. Drugim jest oczywiście sytuacja, w której auto po kolizji z winy sprawcy jest całkowicie zniszczone lub oddane do serwisu. Według prawa auto zastępcze należy się także wtedy, kiedy kierowca mógłby potencjalnie korzystać zastępczo z komunikacji miejskiej, ale mimo to ma prawo do utrzymania dotychczasowej wygody i uzyskania bezpłatnego pojazdu zastępczego. Ponadto warto wiedzieć, że to prawo przysługuje niezależnie od tego, czy posiadają Państwo w gospodarstwie domowym inne auto, czy też nie. Mowa zarówno o sytuacjach, w których pojazd wykorzystuje inny członek rodziny, jak i w tych, kiedy dany pojazd ma inne przeznaczenie, takie jak dostawcze, transportowe itp. Ponadto uczulamy Państwa również na to, że mają Państwo pełne prawo do wypożyczenia samochodu w Gumieńcach.

Korzyści

  • samochód zastępczy z OC sprawcy GRATIS!
  • nowe i w pełni ubezpieczone pojazdy
  • dochodzenie odszkodowania za auto po stronie Wynajmującego
  • brak limitu kilometrów
  • brak kaucji gwarancyjnej
benefits

W naszym aucie poczujesz się
jak w swoim własnym